Menu

Vizyonumuz

Hırdavat,El Aletleri,Bobinaj sektörü üzerinde Türkiye'nin en önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yapmakta olan Mert Elektrik Makina Teknik Hırdavat Bobinaj San.ve Tic.Ltd.Şti dünya çapında müşterilerine gerek teknik servis gerek ürün portföyü olarak en iyi hizmet vermeyi vizyonunu benimsemiştir. Ayrıca hırdavat denince akla gelen en güvenilir isim olmak da vizyonumuzun tamamlayıcı unsurunu oluşturmaktadır.

Dünya klasında distribütör olarak, sürekli teknik gelişme arayışı içinde daha verimli ve daha etkili el aletleri pazarlamacısı olmak en önemli hedefimizdir. Bu hedefe bağlı olarak, sürekli ilerleme ve gelişimi kendimize şiar edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimize en yeni teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda verimli ve kaliteli üretim ortamları sunarak rekabet güçlerini sürekli kılmak,
Ölçülü fiyatlandırma ile sektörü kaliteli üründen mahrum etmemek,
Müşteri ayrımı yapmaksızın tüm müşterilerimizi dünyayı kuşatan ticari köprümüzün bir parçası gibi görmek,
Ailemizin fertleri olarak gördüğümüz firma müşteri ve çalışanlarımızın sayısını artırmaktır.

Kurumsal Değerler

Üretim esnasında kesinlikle çevreye ve doğaya olduğu gibi tüm canlılara saygıyı vazgeçilmezimiz kabul etmek Oluşturduğumuz istihdam ve katma değer ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak Bu bizim işimiz dediğimiz el aletleri hırdavat sektöründe kaliteyi siz değerli müşterilerimizle buluşturan daima takip edilen firma olmaktır.
Mert Elektrik Makina Teknik Hırdavat Bobinaj San.ve Tic.Ltd.Şti , 38 yıldır siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.